درباره‌ من

سلام. خوشحالم که اینجا هستید. به خانۀ من خوش آمدید. من اینجا از کارهایی می‌نویسم که در جهت رشد و توسعۀ فردی‌ام انجام می‌دهم. این خیلی برایم هیجان‌انگیز و جذاب است که تا مرزهای ممکن حرکت کنم و از آنجایی که جهانِ ذهن، بدون محدودیت در اختیار ماست، لحظه‌های خارق‌العاده و شگفت‌انگیزی را می‌توانیم رقم بزنیم. فقط کافی است گام برداریم و شروع کنیم و در مقابل تغییر نایستیم، بلکه در آغوشش بگیریم.

برنامه‌ای که در حال حاضر در حال انجامش هستم، یک برنامۀ سحرخیزی است که مطابق با کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» و آموزه‌های آن پیش می‌روم. یک برنامۀ شصت‌وشش روزه که نتیجه‌اش بسیار بیش از صرفا یک عادت سحرخیزی است و در زندگی شخصی و حرفه‌ای می‌تواند تفاوت‌های ویژه‌ای ایجاد کند.

اما اگر بخواهید کمی از من بدانید:

من یک معلم هستم؛ آموزگار پایۀ اول دبستان. شش سال است که تدریس می‌کنم. علاوه بر این، تسهیلگر فلسفه برای کودکان هستم. امیدوارم با این برنامه آشنا باشید. همین‌طور، به تولیدمحتوا علاقه‌مندم و در این حوزه نیز فعالیت می‌کنم.

این خیلی خوب است که من هم بتوانم دربارۀ شما بدانم. شاید این طور بهتر بتوانیم به هم کمک کنیم. اگر شما هم با من موافقید، می‌توانید دربارۀ خودتان بنویسید.